Fioen Blaisse (1938-2012), deels rood gepatineerde bronzen portretbuste, 1971; 'Brita'. Gesigneerd met monogram FB op onderzijde, op losse stenen sokkel. Herkomst: uit van familie van de kunstenaar. Vergelijkbaar exemplaar in 1973 opgenomen in collectie Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk werk [1] h. 30, br. 20, d. 28, totale h. 57 cm.