Fickur i 18k
Emaljerad urtavla. Boettens baksida med graverat monogram. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Kedja i förgylld metall. Bruksslitage, boett med repor. (Diameter 50mm, vikt exklusive kedja 89,1g.)
Fickur i 18k