FÄLLBORD, Mälardalen, av Jacob Sjölin (mästare i Köping och Kungsör 1767-85/88), signerat JAC: SJÖLIN N:o. 406, Köping och Kungsörs hallstämpel, fanerat med alrot, höjd 70, diameter 84 cm; ett ben med lagning