Erik Olson litografi, komposition, 123/260, 1962, signerad, totalmått: 55x43,5cm, monterad på träskiva/ram. Axel Olson etsning, 147/150, signerad, bladmått: 38x47cm, oramad. Samt Margareta Holter, etsning, ...snart kväll, 39/75, 1978, signerad, bildmått: 34x49cm.