Emmanuel Fremiet (1824-1910), groen gepatineerd bronzen sculptuur, 19e eeuw; Liggende faun spelend met twee jonge beren, op zwart marmeren voet. Gesigneerd E. Fremiet op zijde [1] l. 33 cm.