Eikenhouten tafel met daarbij schaakbord en stukken. 19de-eeuwse tafel met 4 gedraaide bewerkte poten en bewerkte middenpijler. Hoogte 74 cm, bovenblad 56 x 56 cm. Hierbij een laat 20ste-eeuws schaakspel, met fraaie mozaïekingelegde rand en bewerkte houtgesneden stukken.