Eikenhouten speelkaartenkist met ingelegde emaille speelkaartjes op deksel. Duitsland, ca. 1910. Hierin 4 doosjes met benen fiches, 2 kaartspelen van firma Dondorf, Frankfurt. Afm. 26 x 14 x 5 cm. + speelkaartenkist. Eikenhouten speelkaartenkist met glazen deksel, ca. 1950. Hierin 4 eikenhouten kistjes met gekleurde fiches en 2 spelen van de firma Dondorf, Frankfurt, ca. 1900. Kaarten met vergulde hoeken in mintconditie in originele verpakking. Afm. 26 x 16 x 7 cm. (totaal 2)