Waaronder benen waaiers met diverse gestoken geometrische en florale motieven, geborduurde waaiers met landschapsvoorstellingen en florale motieven en waaiers met inlegwerk. Overwegend in goede staat, diverse waaiers met slijtage en beschadigingen.