Auction archive: Lot number 298

Een klok gemaakt uit verguld brons en marmer met beeld van een ridder. 19de eeuw.

Auction 03.09.2021
3 Sep 2021 - 4 Sep 2021
€500 - €1,000
ca. US$591 - US$1,182

Auction 03.09.2021
3 Sep 2021 - 4 Sep 2021
€500 - €1,000
ca. US$591 - US$1,182

Een klok gemaakt uit verguld brons en marmer met beeld van een ridder. 19de eeuw. Een klok gemaakt uit verguld brons en marmer met beeld van een ridder. 19de eeuw. Lengte: 12,5cm Breedte/diepte: 36cm Hoogte: 56cm

3 Sep 2021 - 4 Sep 2021
Flanders auctions
Beernemsteenweg 99
8750 Wingene
Belgium
info@flandersauctions.be
+32 50 39 00 84

3 Sep 2021 - 4 Sep 2021
Flanders auctions
Beernemsteenweg 99
8750 Wingene
Belgium
info@flandersauctions.be
+32 50 39 00 84