Een kleine opengezaagde 2e gehalte zilveren broodmand met bloemdecor, op bewerkte standring, meesterteken: B. W. van Eldik, Zutphen, midden ... lees volledige titel Een kleine opengezaagde 2e gehalte zilveren broodmand met bloemdecor, op bewerkte standring, meesterteken: B. W. van Eldik, Zutphen, midden 20e eeuw, Gewicht: 210 gram. Sluiten Afmeting: 6,2 x 19,8 x 16 cm. Catalogusnummer :2542 Minimum bod:€ 50