Auction archive: Lot number 4632

Een Chinese fencai meiping draken vaas. Eerste helft 20e eeuw.

€5,000 - €10,000
ca. US$5,583 - US$11,167

€5,000 - €10,000
ca. US$5,583 - US$11,167

Een Chinese fencai meiping vaas, rondom gedecoreerd met vijf draken in blauw, groen, rose en rood tussen gebladerte en lotusbloemen op een l... lees volledige titel Een Chinese fencai meiping vaas, rondom gedecoreerd met vijf draken in blauw, groen, rose en rood tussen gebladerte en lotusbloemen op een lichtbruin fond. Gemerkt met een zes karakter apocrief Qianlong zegelmerk. Eerste helft 20e eeuw. Sluiten Afmeting: Hoogte 27 cm.

21 May 2019
Vendu Rotterdam
Kipstraat 54
3011 RT Rotterdam
Netherlands
info@vendurotterdam.nl
+31 (10) 411 85 44

21 May 2019
Vendu Rotterdam
Kipstraat 54
3011 RT Rotterdam
Netherlands
info@vendurotterdam.nl
+31 (10) 411 85 44