Auction archive: Lot number 1012

Een bronzen beeld van een haan staande op een Duitse helm, gemerkt H. Calot. Eerste helft 20ste eeuw.

Auction 03.09.2021
3 Sep 2021 - 4 Sep 2021
€250 - €350
ca. US$295 - US$413

Auction 03.09.2021
3 Sep 2021 - 4 Sep 2021
€250 - €350
ca. US$295 - US$413

Een bronzen beeld van een haan staande op een Duitse helm, gemerkt H. Calot. Eerste helft 20ste eeuw. Een bronzen beeld van een haan staande op een Duitse helm, gemerkt H. Calot. Eerste helft 20ste eeuw. Lengte: 8cm Breedte/diepte: 15cm Hoogte: 42,5cm

3 Sep 2021 - 4 Sep 2021
Flanders auctions
Beernemsteenweg 99
8750 Wingene
Belgium
info@flandersauctions.be
+32 50 39 00 84

3 Sep 2021 - 4 Sep 2021
Flanders auctions
Beernemsteenweg 99
8750 Wingene
Belgium
info@flandersauctions.be
+32 50 39 00 84