Bestaande uit een blauw wit bord met een bloemenrots, een groter bord met bloemen bij hekwerk en een scroll, een Japans bord met een floraal patroon en een Delfts bord met een bloemenrots in chinoiserie. (4) 18e eeuw. Kleine bord met haarscheurtjes en restauratie, Delftse bord met randschilfers. D resp. 22, 27,5, 22,5 en 25,5 cm.