Bronzen beeld gesigneerd Georges van der Straeten (Nederland 1856 - 1941). Voorstellend iets voorovergebogen lopende Biedermeier dame met hoed. Gezicht en handen zijn uit ivoor gesneden. Geheel staan op onyx marmeren sokkel 23x24x13cm. Cond.: G