ARMRING, BROSCH och ÖRHÄNGEN, 1 par, 18 k guld, armringen stämplad Paris 1800-talets andra hälft, broschen stämplad Gustaf Möllenborg, Stockholm 1867, örhängena med senare skruvmekanism av förgyllt silver, dekor av svart emalj och hängande kulor, samtida etuier, total vikt 90 g