Auction archive: Lot number 1079

Antieke eiken bloembak met 18e eeuwse

Auction 05.07.2021
5 Jul 2021
€100 - €200
ca. US$118 - US$237

Auction 05.07.2021
5 Jul 2021
€100 - €200
ca. US$118 - US$237

Antieke eiken bloembak met 18e eeuwse aardewerken tegels ingelegde zijkanten 43 cm hoog, 37x37 cm, eiken tafeltje met aardewerken tegels ingelegd blad 39 cm hoog, 43x43 cm (tegels defect) en eiken plantentafel met tegel ingelegd blad 75 cm hoog, 46x46 cm. Herkomst collectie Kasteel Frymerson te Sint Odiliënberg

5 Jul 2021
Derksen Veilingbedrijf
Amsterdamseweg 23
6814 GA Arnhem
Netherlands
info@derksen-veilingbedrijf.nl
+31 (0)26 4421498

5 Jul 2021
Derksen Veilingbedrijf
Amsterdamseweg 23
6814 GA Arnhem
Netherlands
+31 (0)26 4421498