Antieke eiken bloembak met 18e eeuwse aardewerken tegels ingelegde zijkanten 43 cm hoog, 37x37 cm, eiken tafeltje met aardewerken tegels ingelegd blad 39 cm hoog, 43x43 cm (tegels defect) en eiken plantentafel met tegel ingelegd blad 75 cm hoog, 46x46 cm. Herkomst collectie Kasteel Frymerson te Sint Odiliënberg