Alexander ECKENER (1870 - 1944) Orka, 1919 r. miedzioryt/papier, 40 x 57,5 cm sygnowany i datowany na płycie p. d.: 'A ECKENER 1919' oraz ołówkiem l. d.: 'A. Eckener'