Äldre leksaker 7 delar
Mekanisk leksak, "Reading Santa Claus", ALPS Japan. Motorcykel i litograferad plåt, Tippco. Fiolspelande clown. Fjäderdriven leksak, Mikuni, Japan, m.m. Slitage, en rostangripen, mindre skador. (Högsta höjd 22,5)
Äldre leksaker 7 delar