Twee zilveren zakhorloges. 800/000, een groot model, ø 51mm voorzien van witte wijzerplaat met decentrale secondewijzer, de achterzijde is voorzien van een guilloche bewreking met gravure van een schild. Gemerkt: Galonne. En een klein horloge, ø29mm, met witte wijzerplaat en een rosé vergulde rand met parelbewerking. Wijzerplaten beschadigd.